klikněte prosím
Dračí vajíčka: Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!
Dračí mláďata: ---
Mláďata dospívající/k freeznutí: ---
Jiná vajíčka a mláďata: Avadopts CreaturesAvadopts CreaturesAvadopts CreaturesAvadopts CreaturesAvadopts CreaturesAvadopts Creatures

díky


radosti a starosti posledních pár dnů

11. února 2011 v 23:51 | Feya
Tenhle článek jsem připojila k tématu týdne, jelikož tohle všechno je podle mě taky součást smyslu života....Doufám, že nepostrádáte trpělivost.


Tak abych začala. Poslední 3 dny jsem vážně fest vytížená... Začalo to ve středu. Nebo vlastně už v pondělí.

  V pondělí za mnou do třídy přišla Langusta(jedna velmi neoblíbená a neschopná ,,angličtinářka", původem asi Běloruska), která letos řídila angličtinářskou olympiádu. Bylo mi to divný, já přece jet neměla. Říkala něco o tom, že Jana(kamarádka ze třídy), která měla jet není ve škole, takže je asi nemocná. Mně to bylo divný, myslela jsem, že je Jana na rovnátkách a Langustu jsem s tím odbyla. Jenže večer mi Jana psala na ajsko, že je fakt nemocná. A já se cítila děsně. Úplně hrozně.
omg

  V úterý jsem si s mámou ráno promluvila o tý olympiádě, jestli tam mám jít, abych pak odpoledne stihla od tří předávání cen na městským úřadě za nějaký obrázky do prevence kriminality, co jsme dělali na malířáku. Máma mě nakonec přemluvila, abych tam šla. Ve škole jsem si teda vyčíhala Langustu a řekla jsem jí, že teda půjdu místo Jany. Nakonec mi to i nahrávalo. Ve středu jsme měli mít děják s naší Mrs. Lindt a desetiminutovku z matiky. Když půjdu na tu ájinu, o oboje přijdu. Takovou šanci si přece nenechám ujít!=D

   A tak jsem si ve středu místo tašky vzala jenom batůžek, do něj nastrkala penál, svačinu, Margotku jako endorfinový doping a na první dvě vyučovací hodiny, který ještě strávím ve škole jenom sešity, abych to neměla těžký. O velké přestávce nás Langusta ,,odvedla" na zastávku autobusu a ten nás pak vez do Kralup. Cesta to byla úděsná. Autobus asi pětkrát zajel do nějaký malinký vesničky, tam se otočil, dojel zpátky na slinici a jel dál. Když jsme konečně dorazili tam a nějak jsme odbyli tu olympiádu(jakožto jediná terciánka jsem skončila 5. z 6, ostatní byly kvartánky), tak nám autobus domů měl jet ve 14:10. A bylo za chvilku dvě. Tak jsme šli za Langustou, jestli už náhodou nepůjdeme. Ona řekla, že ještě vyhlásej výsledky nejvyšší kategorie. A bylo 14:03. My(pro přesnost já, jedna kvartánka a tři sekundáni, všichni od nás ze školy), samozřejmě už nachystaní vylítli po schodech nahoru, a jelikož Langusta vypadala, že se hned tak nerozjede, narychlo jsme se s ní dohodli, že pojedeme sami. Hnali jsme se z DDM až na zastávku(my dvě starší v kozačkách...au, moje paty!). Když jsme tam doběhli, autobus právě odjížděl. Sekundáni tam na něj mávali, ale řidič nás ignoroval. Naštěstí byla na semaforu zrovna červená. Doběhli jsme ke dveřím a mávali. Řidič nás opět ignoroval. Všimnul si nás, až když mu jeden sekundán zaťukal na dveře. Tak jsme ten autobus nakonec stihli. A já tak tak stihla i to vyhlašování. V jednom jsem dostala cenu za účast a v dalším druhé místo. Tak skončila nejhektičtější část mojí středy.

  Čtvrtek proběhl spíš jako oddychové doznívání středy. Alespoň do té doby, než jsem šla po škole na malířák. Já už dopředu věděla, co mě čeká. Od posledně jsem měla rozdělaný soutěžní obraz - na A2 detail krajky, plakát. Temperou. No, posuďte sami(ten spodek ještě nebyl doschlej):
nekopírovat!

A dneska? Byla jsem ráno u doktorky, aby se mi podívala na takovou bouli, co mám nad pravým uchem. Asi 5 let už to svádějí na uzliny. Strávili jsme tam asi 2 hodiny, prolítali jsme nemocnici: doktorka-chirurgie-rentgen-chirurgie-doktorka. Výsledek? Uzliny to nejsou a 3.3. jdu pod kudlu... A co v pátek dál? Od půl devátý večer tu sedím a píšu tohle.
=D
Fey
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hidatsenka Hidatsenka | Web | 12. února 2011 v 0:18 | Reagovat

wow, to se teda nemáš :/

2 TEDDY TEDDY | Web | 12. února 2011 v 0:40 | Reagovat

Pěkný blog

3 ellin ellin | 12. února 2011 v 8:09 | Reagovat

no moc se nemáš a pěkný obraz

4 Marpefi Marpefi | E-mail | Web | 12. února 2011 v 11:02 | Reagovat

Zdravím všechny,

jsem moc rád,že je aktuální právě toto téma, protože na něj nemusím psát žádný článek...ptáte se proč?

Protože na téma smyslu života mám celý blog.

Na něm se snažím provádět různé průzkumy z této problematiky (jeden je aktuálně "v oběhu", takže se můžete zúčastnit), zjistíte tedy, co si o smyslu života myslí většina lidí.

Dále se snažím dívat na smysl života z pohledu sebevraždy, z pohledu neexistence smyslu života, z pohledu existence Boha atd.

Věřím, že vás tento článek zaujme a každý si vybere, co hledá...jste srdečně zváni.

http://zivot-nazory.blog.cz/1102/smysl-zivota-uceleny-prehled-clanku

Ps. omlouvám se za reklamu, ale zde opravdu není možné zkopírovat obsah celého webu:)

S pozdravem

Marpefi

5 MoXinQa MoXinQa | 13. února 2011 v 18:45 | Reagovat

ZdaRéc,
právě si u mě na blogu vyhrál SOND!
Odměnu si vyzvedni u mě na blogu http://koulovacka.piste-povidky.cz/?c=8497
PaPá :-D

6 Wichiten Wichiten | Web | 13. února 2011 v 18:48 | Reagovat

pání tak tohle bych prožít nechtěla hlavně to s tou kudlou to budu držet palce :-) jinak gratuluju a ten obrázek moooc pěkné!

7 Lacrima Horse Lacrima Horse | Web | 22. února 2011 v 17:02 | Reagovat

pěkný obrázek
a pod kudlou si to užij :-P  :D  :D
dělám si srandu neber mě vážně ok? :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama