klikněte prosím
Dračí vajíčka: Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!
Dračí mláďata: ---
Mláďata dospívající/k freeznutí: ---
Jiná vajíčka a mláďata: Avadopts CreaturesAvadopts CreaturesAvadopts CreaturesAvadopts CreaturesAvadopts CreaturesAvadopts Creatures

díky


Prosinec 2010

diplomky atd.

25. prosince 2010 v 21:30 | Feya |  pro nás
Přišel mi dodatečný diplomek od Lacrimy k narozeninám a vánoční s jmenovkou/klikačkou od Wichi. Tu je máte. A nezapomeňte mi oklikat všech pět vajíček. Ikdyž vypadají stejně, jsou to dvě dvě různý vajíčka stejného druhu.


Merry Christmas TY

24. prosince 2010 v 17:30 | Feya a ten zbytek |  od nás
Veselé Vánoce přejeme všem. Zatím sem dáme přáníčko, pokud si někdo budete od nás přát pár veršíků, napište do komentářů. Ale pospěšte si. Pozítří odjíždíme a vrátíme se až 1.1.

Tak, tu ho máte:
merry christmas 2010

Sou Eater videa

20. prosince 2010 v 22:01 | Feya |  Soul Eater
Pár úžasných vidí nejen pro ty, kdo znají Soul Eater. Měla jsem ještě dvě, ale ty mi nějak nechtěj fungovat...

Jak Chrona uháněla Kida na jídlo:

Jak Patty propadla cheeseburgerům:

Death the Kid remix:

A stejný styl remixu, tentokrát se Shinigami-samaA na konec SE trailer:


omluva...

20. prosince 2010 v 21:49 | Feya
Moc se všem omlouvám, že nic nepíšu, ale nějak nestíhám. Dávám vánoční lay, jenom menu nechám stejný. A zveřejním pár článků co mám už nápsáno, ale nezveřejněno.

Zklamání a dobrá zpráva

9. prosince 2010 v 21:47 | Feya |  Novinky
Tak abych pravdu řekla, docela mě zkalamala vaše účast v soutěžích. Narozeniny mám jednou za rok a když na ně udělám soutěže tak do poznávačky se zapojila akorát Lacrima, do bleskovky teda ještě Wichi (která mimochdem ví houby) a Haidy, která napsala, že by to neuhodla xD. Opravdu mě to zkamalo.

Ale mám i dvě dobré zprávy:

1) Dneska mi sundali zinkoklih a už kulhám bez berlí.
2) Pro příznivce Bella Sara: mám bajíček Starlights
    - jeho obsah: stříbrná ticket, Rimfaxe, Sidera, Quasar, Polaris a story karta Tři sestry

Pozor, důležité! Čtěte důkladně celé!:
Určitě jste si také všimli ankety v menu ohledně OTR. Můj názor zní takkhle: Dvě forka.
Udělala bych to tak, že bych administraci obou forek řídila já + u temných důvěryhodná osoba, která mi jednak nezruší admina(aby se to nezvrhlo) a která bude temnou stranu zodpovědně vést. Jedno forko pro obojí nebo blogy by měly jedno úskalí: Světlí by mohli chodit koukat k temným a naopak. A samozřejmě, že pokud nemáme špehy, tak nevíme, co se na druhé straně děje. Udělala bych asi změnu přihlášky, moderovaný komentáře, dali byste mi svůj mail(nezveřejním ho) na který vám pošlu heslo. Forko bude mít skupiny a kdo se přihlásí, musí znát heslo, jinak okamžitě mažu účet. Kdo napíše heslo přidám ho do skupiny a napíše si profil. A přihlašujte se prosím mailme, na který jsem vám poslala heslo. Multiaccount je zakázanej a administrátoři a moderátoři mají přístup k IP, takže odhalit multi nebude problém. Jinak velitelem světlých budu já. A temná strana se nemusí bát, že něco přeze mě prosákne z forka k světlejm.
  • A ještě k tomu "jasnozření dění na druhé straně": To samé platí i pro špehy. Špeh bude sice jen vzácný výsada, ale vůdce strany na sebou vyslaného špeha tajně upozorní protějšího vůdce. A pak  to jen na špehovi, aby se neprozradil. Samozřejmě zase ale nemůže vynášet úplně všechno. Pokud někdo má podezření na špeha, tak upozorní vůdce.
Ale nechám to na vás...

Tak co na to říkáte?

1. bleskovka

6. prosince 2010 v 14:50 | Feya |  Soutěže a bleskovky
Jak dobře mě a blog znáte


1. poznávačka

6. prosince 2010 v 13:46 | Feya
Namíchala jsem všechno možný, většinu toho najdete na blogu.

Narozeninová soutěž-začínáme

6. prosince 2010 v 12:10 | Creeya |  Soutěže a bleskovky

TÍMTO OFICÁLNĚ ZAHAJUJI BLOK SOUTĚŽÍ A BLESKOVEK PŘI PŘÍLEŽITOSTI FEYINÝCH NAROZENIN.


jsem zpátky, ale s kotníkem v zinkoklihu

3. prosince 2010 v 21:10 | Feya |  Feya-master of the blog :D
Tak jsem zase tu. Jenže...

...Jenže se mi včera povedlo uklouznout na schodech před školou a mám něco s kotníkem. Auauau...když s tím pohnu, hrozně to bolí! Jeli jsme s tím na chirurgii, řekli, že zlomený ani vykloubený to není, hejbat se s tím dá ale bolí to. Tak mi to zavázali do zinkoklihu, že tu nohu mám mít pokud možno nahoře a příští týden s tím budu nejspíš do čtvrtka doma. A to mám jít příští pátek k zubařovi na odoperování uzdičky...

Ale mám i dobrou z právu a to že...