klikněte prosím
Dračí vajíčka: Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!
Dračí mláďata: ---
Mláďata dospívající/k freeznutí: ---
Jiná vajíčka a mláďata: Avadopts CreaturesAvadopts CreaturesAvadopts CreaturesAvadopts CreaturesAvadopts CreaturesAvadopts Creatures

díky


Duben 2010

vajíčka

29. dubna 2010 v 21:36 | Feya |  Feya-master of the blog :D
Moc prosím.  Mě se jinak vždycky rozbijou...

Feya

PS: na Antalie se pracuje
Vajíčka:

Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!Adopt one today!

SPAMY, ŘETĚZÁKY A REKLAMY SEM!

23. dubna 2010 v 15:34 | Creeya
Agrrrrr! Nesnášim spamery! Odteď spamy, reklamy a řetězáky jedině sem! Já si vás pohlídám!
creeya

Creeya


Antalia a ledové prokletí - úvod

22. dubna 2010 v 19:00 | Feya |  Antalia a ledové prokletí
Příběh:  Antalia a ledové prokletí
antalia1
Kdo je vlastně Antalia? Antalia je mladá dračice, která, aniž by to věděla, má neobyčejné schopnosti, které mají jen stříbrní draci předem vyvolení k nějakému důležitému poslání. Je to dcera mocných divokých stříbrných draků, žijících v listnatých lesích, což je u draků velice neobvyklé. Stříbrní draci však na svůj Stříbrný les, který se podle nich jmenuje, nedají dopustit. Stříbrný les býval vždy krásně a svěže zelený, dokonce i v zimě. Avšak jednou......

Příběhy - rozcestník

21. dubna 2010 v 19:45 | Feya |  Příběhy

Příběhy - rozcestník  1. Eyrthanna (jednorázovka)

Ohledně příběhů

20. dubna 2010 v 21:16 | Feya, Creeya a Aster |  Příběhy
Budou tu vycházet hlavně příběhy o dracích. A o nás? My v některých taky možná budeme. Safiro a ostatní blogeři, kteří děláte příběhy se svými koňmi, draky nebo jinými zvířaty blogu, doufáme že vám nebude vadit a nebudete to považovat za kopírování, když podobné příběhy budeme psát i my. Krásně si to řekla, Cree. Ano, přesně tak. Chystá se příběh na pokračování: ,,Antalia a ledové prokletí", více se o něm dozvíte v úvodním článku příběhu. Pak budou ještě další, ale to se teprv uvidí.....a taky je tu připravený překvápko! Ale na to si musíte počkat!  POZOR! Překvápko bude jen tehdy, když sem budou lidi chodit a PSÁT KOMENTÁŘE!!!

Vítame vás!

18. dubna 2010 v 20:48 | Feya, Creeya a Aster |  Novinky
Vítám vás na mojem... Našem! Jo! No dobře! ...našem novém blogu!
Představím nás:

To jsem já, Feya. Jsem elfka, je mi 13 a narozeniny mám 6.12. . Ráda píšu příběhy, kreslím... Hlavně mě! Ticho! ...a to hlavně draky a elfy, mám ráda vlky, koně (a pegasy a jednorožce), draky♥, elfy♥ a prostě fantasy, čokoládu♥♥♥, Black Eyed Peas, chatování s kamarády a přátelský a nepodrazácký lidi. Píšu normáně černou.
Feya
Tohle je Creeya. Ano to jsem jáááá! Je to potrhlá... Nene! Ale jo! ..., ukecaná...  Jenom trošku... Ticho buď! ...dračice, jsou jí dva měsíce a narozeniny má 9.2. . Má ráda létání, jídlo, mě... Mě taky. ..., Astera, když jí kreslím, prohánění spamerů... Jo! Žádný reklamy a spamy! ..., koně (a pegasy a jednorožce, kvůli Asterovi) a ostatní draky. Píšu modrou.
creeya
Tohle je Aster. Je to šílenej... Tak moc zas ne... ...a děsně optimistickej pegas, jsou mu dva roky a narozeniny má 10.10. . Má rád létání, běhání, mě, Creeyu... Fakt??? ..., koně (a pegasy a jednorožce), draky (kvůli Creeye, ale kromě Cree se jich bojí)... Ale ten strach mě určitě brzo přejde. Optimisto! ..., poslouchání písniček, chatování a zábavu. Píšu zelenou.
Aster

Potřebuju udělat dess. Jestli by se na to někdo cítil, tak mi prosím napište.
Pokud mi někdo schopný v tvorbě vlastních Bella Sara koní udělá Astera ve stájích, budu moc ráda. A já taky.

Feya, Creeya a Aster